افزونه صفحه ساز وردپرس Elementor قالب اس ام اس سنتر برای وردپرس قالب وردپرس پوبلیشر

با مدیریت دکتر فرنوش آرامش

قدمت اصلاح و‌ پیرایش موی سر، به شواهد تاریخی موجو‌د، به قدمت تاریخچه حضور بشر می باشد. از تصاویر و آثار به جا مانده میتوان به طور عینی جمله فوق را لمس نمود. مدل و سبک ‌‌‌پیرایش موی سر و محاسن همگی گواه این هستند که این هنر قدمتی دیرینه دارد.

ازانجا که ذات بشر زیبا پسند است، این هنر کم کم جایگاه خود را در طبقات مختلف تمدن ها و جوامع بشری یافت. حال طبق شرایط جغرافیایی و حتی سیاسی حاکم در هر نقطه از این کره خاکی، سبک های متفاوتی رایج بوده مثلا در دورانی مردان حق کوتاهی موی خود را نداشتند یا سبک های تراشیدن مو با شکل های مختلف رواج داشته است.

امروزه کوتاهی علاوه بر هنر یک علم هست. علمی برخاسته از دل هنرمند که باید هندسه رو خوب بداند. بله درست است هندسه، هندسه ی صورت، هندسه سر، زوایای کوتاهی ساقه مو و … تا با هر قیچی جلوه ای زیبا به سر و صورت بدهد.

امروزه تکنیک و ابزارهای مناسبی جهت آرایش و پیرایش موی سر وجود دارد. قبل از هر اقدامی ابتدا بررسی خواسته مشتری و سپس شبیه سازی ذهنی با توجه به فرم صورت و ‌سر مشتری الزامی است.

فرضا برای صورت های کشیده باید اصلاح موهای اطراف صورت به گونه ای باشد که از درازی صورت بکاهد. یا برای جمجه هایی که به تختی  پشت سر دارند باید کوتاهی به صورتی باشد که تختی پشت سر کمتر دیده شود.تمامی این موارد تکنیک هایی است که فردی که به عنوان هیرکاتر در سالن زیبایی فعالیت میکند باید مسلط باشد تا بتواند بهترین خدمات خود را به مشتری ارایه دهد.

جدید ترین مطالب آموزشی


روش های لایت مو

لایت : مش یا لایت روشی است که در آن دسته هایی از مو طبق تکنیک های خاص، روشن تر یا تیره تر از زمینه اصلی مو‌ میشوند. در ذیل اکثر اصطلاحات لایت رو برای شما توضیح میدهیم: هایلایت: یا به اصطلاح عامه همان مش است که روی موی تیره، رنگ روشن با دکلره یا [...]

ترند بهاره میکاپ شرکت آرایشی Dior

ترند بهاره میکاپ شرکت آرایشی Dior برند معروف آرایشی Dior ترند میکاپ بهاره خود را چنین توصیف کرد: استفاده از سایه های رنگی و‌ روشن در آرایش چشم استفاده از هایلایتر در میکاپ صورت

معرفی چند تکنیک رنگ مو (بالیاژ، آمبره، سامبره، کالر ملتینگ)

معرفی چند تکنیک رنگ مو: رنگ کردن موی سر خانوم ها بعلت تغییر چهره و درخشان کردن زیبایی ها، همیشه جذابیت داشته است . از تکنیک های مطرح بالیاژ، آمبره، سامبره و کالر ملتینگ را میتوان نام برد. تکنیک بالیاژ/ بلیاژ: لغتی فرانسوی و به معنای حرکت ازین سو به اون سو (جاروب کردن) میباشدو [...]

آموزش ویدیویی سی پنل افزونه ایجاد آزمون وردپرس Wp Pro Quiz فارسی