افزونه صفحه ساز وردپرس Elementor قالب اس ام اس سنتر برای وردپرس قالب وردپرس پوبلیشر

با مدیریت دکتر فرنوش آرامش

قدمت اصلاح و‌ پیرایش موی سر، به شواهد تاریخی موجو‌د، به قدمت تاریخچه حضور بشر می باشد. از تصاویر و آثار به جا مانده میتوان به طور عینی جمله فوق را لمس نمود. مدل و سبک ‌‌‌پیرایش موی سر و محاسن همگی گواه این هستند که این هنر قدمتی دیرینه دارد.

ازانجا که ذات بشر زیبا پسند است، این هنر کم کم جایگاه خود را در طبقات مختلف تمدن ها و جوامع بشری یافت. حال طبق شرایط جغرافیایی و حتی سیاسی حاکم در هر نقطه از این کره خاکی، سبک های متفاوتی رایج بوده مثلا در دورانی مردان حق کوتاهی موی خود را نداشتند یا سبک های تراشیدن مو با شکل های مختلف رواج داشته است.

امروزه کوتاهی علاوه بر هنر یک علم هست. علمی برخاسته از دل هنرمند که باید هندسه رو خوب بداند. بله درست است هندسه، هندسه ی صورت، هندسه سر، زوایای کوتاهی ساقه مو و … تا با هر قیچی جلوه ای زیبا به سر و صورت بدهد.

امروزه تکنیک و ابزارهای مناسبی جهت آرایش و پیرایش موی سر وجود دارد. قبل از هر اقدامی ابتدا بررسی خواسته مشتری و سپس شبیه سازی ذهنی با توجه به فرم صورت و ‌سر مشتری الزامی است.

فرضا برای صورت های کشیده باید اصلاح موهای اطراف صورت به گونه ای باشد که از درازی صورت بکاهد. یا برای جمجه هایی که به تختی  پشت سر دارند باید کوتاهی به صورتی باشد که تختی پشت سر کمتر دیده شود.تمامی این موارد تکنیک هایی است که فردی که به عنوان هیرکاتر در سالن زیبایی فعالیت میکند باید مسلط باشد تا بتواند بهترین خدمات خود را به مشتری ارایه دهد.

جدید ترین مطالب آموزشی


آموزش پاکسازی خوشمزه پرتقالی

ماسک پرتقال همانند جادویی روی پوست عمل می کند و به طرز شگفت انگیزی ظاهر صورت را بهتر خواهد کرد. پرتقال بدون شک میوه ای خوشمزه است. اما علاوه بر مزه‌ی خوب و فواید بالایی که برای سلامتی شما دارد. فواید ماسک پرتقال برای صورت: ماسک پرتقال سرشار از آنتی اکسیدان هایی است که با [...]

دوره تخصصی کاشت ناخن در باغ زیبایی آرامش

آموزش تصویری کاشت پودر ناخن شامل: تئوری ناخن معرفی ابزار و مواد نحوه کار با پشتیبانی آنلاین ۶ ماهه در دوران کرونا، در منزل، مهارت های خود را افزایش دهید.   با گذراندن این دوره، بر تمامی نکاتی که برای کاشت پور لازم است، مسلط میشوید و فقط کافی است با تمرین های مکرر مهارت [...]

درمان جوش فعال با دستگاه های فرکانسی

های فرکانسی: از روش های درمانی مراقبت از پوست است که به منظور درمان و جلوگیری از آکنه، کوچک کردن منافذ پوست، کاهش چروک و خطوط ریز، سیاهی و پف زیر چشم، بهبود و ترمیم پوست سر، تغذیه فولیکول های مو به منظور افزایش سلامت مو و در کل جوانسازی و بهبود پوست و مو [...]

آموزش ویدیویی سی پنل افزونه ایجاد آزمون وردپرس Wp Pro Quiz فارسی